Disney's Hotel New York ****

Kraj: Francja

Hotel: Disney's Hotel New York

Kategoria: ****

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01002 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Liczba pokoi: Łącznie 565 pokoi, w tym 470 Standard, 66 Lake View, 21 Suit (13 Lake View), 8 innych Suit.

Zalety: Zupełnie jak w Big Apple!

Położenie: W Marne La Vallee, na terenie Disneyland Paris. Oddalony tylko kilka minut pieszo od Disney Village i Parków Disneya lub ok. 10 min. bezpłatnym autobusem.

Opis: Niczym zapierający dech w piersiach drapacz chmur z kolorową gamą neonów wprost z Brodway'u. To namiastka Nowego Jorku - metropolii, która nigdy nie śpi. Komfortowy hotel w stylu Art Deco z lat 30-tych XX w. Dwie restauracje - Manhattan (wykwintna kuchnia włoska) i Parkside Diner (serwuje specjalności z różnych dzielnic Nowego Jorku). New York City Bar, sklep z pamiątkami Disneya, parking. Serwis parkingowy i bagażowy (za opłatą). Salon fryzjerski z najnowszymi trendami fryzur z NY. Ponadto - basen wewnętrzny i zewnętrzny, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, siłownia. Masaże, solarium, 2 korty tenisowe na powietrzu i całoroczne syntetyczne lodowisko (za opłatą).

Wyżywienie: W cenie pobytu - śniadania w formie obfitego, amerykańskiego bufetu (ciepłe i zimne dania).

Zakwaterowanie (pokoje): Pokoje w stylu Art Deco, z 1 dużym (szer. 1,8 m) lub 2 francuskimi, podwójnymi łóżkami (szer. 1,4 m). Łazienka z wanną i WC. Suszarka do włosów, telefon, TV-sat z kanałem Disneya, radio, klimatyzacja, mini-bar i sejf. 24-godz. room-service (za opłatą). Możliwość rezerwacji pokoi z dodatkowymi świadczeniami i wyjątkowym serwisem - Pokoje Empire State Club i Suity. Zalety - dostęp do prywatnego lounge (śniadania i popołudniowe przekąski), oddzielna recepcja i VIP-Fastpass, który umożliwia szybszy dostęp do wybranych atrakcji obu Parków Disneya, bez konieczności stania w kolejce.

Pokój typ 1: Standard = dla 1-4 osób, ok. 31 m kw., w pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG). Dostępne są również pokoje Standard z widokiem na jezioro - Lake Disney (VL G).

Pokój typ 2: Empire State Club Standard = (ok. 31 m kw.), dla 2 lub 4 os., położone na piętrze Empire State Club, jak pokoje Standard, ale z dodatkowymi świadczeniami. W pakiecie klasycznym (ES G). Również w opcji z widokiem na jezioro - Lake Disney (EL G). Na zapytanie możliwość rez. 2 pokoi tej samej kategorii połączonych drzwiami.

Pokój typ 3: Honeymoon Suite (ok. 62 m kw.), 1 duże pomieszczenie, składa się z części sypialnej z łóżkiem King-Size i części dziennej z sofą dla 1 os. dorosłej lub 2 dzieci do 11 lat. Z widokiem na ogród. Nie są położone na piętrze Empire State Club, ale ich goście także mają tam dostęp. W pakiecie klasycznym (WI1G). Na zapytanie możliwość połączenia drzwiami z dodatkowym pokojem Standard.

Pokój typ 4: Empire State Club Suite = na piętrze Empire State Club, ok. 56 m kw., sypialnia z podwójnym łóżkiem i oddzielony optycznie salon z sofą dla 1 osoby dorosłej lub 2 dzieci do 11 lat. W pakiecie klasycznym (WI4G).

Pokój typ 5: Parlor/Resort Suite = na piętrze Empire State Club, ok. 56 m kw., sypialnia z podwójnym łóżkiem i oddzielony optycznie salon z sofą dla 1 osoby dorosłej lub 2 dzieci do 11 lat. Z widokiem na jezioro lub ogród. W pakiecie klasycznym (WI2G). Na zapytanie możliwość połączenia drzwiami z dodatkowym pokojem Standard.

Sport, rozrywka, wellness: Basen zewnętrzny i wewnętrzny (prosimy pytać o terminy wyłączeń techn.), jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, sauna, masaże i zabiegi kosmetyczne w centrum welness (za opłatą), lodowisko. W określonych terminach spotkania i zdjęcia z bohaterami bajek Disneya.

Zakupy: Serwis zakupowy - uciążliwe noszenie toreb z zakupami należy w Disneyland Paris do przeszłości. Goście Hoteli Disneya mogą zlecić przekazanie zakupów ze sklepów na terenie Parku bezpośrednio do swojego hotelu.

Dla dzieci: Menu dla dzieci i wysokie krzesełka w restauracji. Kącik zabaw Roger Rabbit Corner w lobby. Times Square Game Room - salon gier video (za opłatą). Bezpłatne łóżeczka dla niemowląt (na zapytanie, w miarę dostępności).

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe (z serwisem parkingowym). Dodatkowe Godziny Magii - w określonych terminach dłuższe otwarcie Parku dla gości Hoteli Disneya. Goście pokoi Empire State Club i Suit otrzymują VIP Fastpass (obowiązujący bez ograniczeń na określone atrakcje).

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju (w tym dzieci). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny shuttle-bus pomiędzy hotelem i wejściem do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt