Disney's NEWPORT BAY CLUB ***

Kraj: Francja

Hotel: Disney's Newport Bay Club

Kategoria: ***

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01003 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Liczba pokoi: Łącznie 1093 pokoje, w tym 548 Standard, 201 Standard Lake View, 15 Family, 317 Admiral's Floor i 12 Suit.

Zalety: Marynistyczny styl z Nowej Anglii.

Położenie: W Marne La Vallee, na terenie Disneyland Paris. Bezpośrednio nad brzegiem jeziora - Lake Disney, ok. 15 min. pieszo od Parków Disneyland Park, lub ok. 10 min bezpłatnym autobusem.

Opis: Przyjemny, dobry hotel średniej klasy w stylu kąpieliska z Nowej Anglii (amerykańskiego wschodniego wybrzeża) z lat 20-tych XX w. Dwie restauracje - Cape Cod (bufet międzynarodowy) i Yacht Club (a-la-carte, dania z regionu Nowej Anglii), 2 bary z widokiem na jezioro, sklep z pamiątkami Disneya, parking.

Wyżywienie: Kontynentalny bufet śniadaniowy (dania gorące za dodatkową opłatą).

Zakwaterowanie (pokoje): Wszystkie pokoje z 1 dużym łóżkiem (szer. 1,80 m) lub 2 łóżkami francuskimi (szer. 1,40 m). Łazienka, telefon, TV-sat, radio, klimatyzacja, minibar, sejf.

Pokój typ 1: Standard = dla 1-4 osób (ok. 27 m kw.). W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG). Dostępne są również pokoje Standard z widokiem na jezioro - Lake Disney (VL G).

Pokój typ 2: Pokój Admiralski = jak Standard, dodatkowo z czajnikiem elektr. Położone na osobnym piętrze, z oddzielną recepcją. W pakiecie klasycznym (AD G). Również w opcji z widokiem na jezioro (AL G).

Pokój typ 3: Pokój rodzinny = dla maks. 6 os. (w tym dzieci), jak Standard, ale większy (ok. 50 m kw.), z dodatkową sofą dla 1 os. dorosłej lub 2 dzieci do 11 lat. Położone na piętrze admiralskim. W pakiecie klasycznym (FA G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody F1XG, F2XG).

Pokój typ 4: Honeymoon Suite = dla maks. 2 os. (ok. 50 m kw.), położone w części budynku oznaczonej na fasadzie jako latarnia morska, z pięknym widokiem na jezioro - Lake Disney. Łóżko King-Size i kącik wypoczynkowy. W pakiecie klasycznym (WI1G). Goście suit otrzymują VIP-Fastpass, który umożliwia szybszy dostęp do wybranych atrakcji obu Parków Disneya, bez konieczności stania w kolejce.

Pokój typ 5: Resort Suite = (ok. 55 m kw.) sypialnia z podwójnym łóżkiem i oddzielony optycznie salon z sofą dla 1 osoby dorosłej lub 2 dzieci do 11 lat, z widokiem na jezioro. W pakiecie klasycznym (WI2G). Goście suit otrzymują VIP-Fastpass, który umożliwia szybszy dostęp do wybranych atrakcji obu Parków Disneya, bez konieczności stania w kolejce.

Sport, rozrywka, wellness: Duży basen z częścią zewnętrzną i wewnętrzną (prosimy pytać o terminy wyłączeń techn.) z jacuzzi, sauna, łaźnia parowa i siłownia. W określonych terminach spotkania i zdjęcia z bohaterami bajek Disneya na małej hotelowej scenie.

Zakupy: Serwis zakupowy - uciążliwe noszenie toreb z zakupami należy w Disneyland Paris do przeszłości. Goście Hoteli Disneya mogą zlecić przekazanie zakupów ze sklepów na terenie Parku bezpośrednio do swojego hotelu.

Dla dzieci: Menu dla dzieci i wysokie krzesełka w restauracji. Kącik zabaw Ariel's Corner w lobby. Sea Horse Club Game Room - salon gier video (za opłatą). Bezpłatne łóżeczka dla niemowląt (na zapytanie, w miarę dostępności).

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe. Dodatkowe Godziny Magii - w określonych terminach dłuższe otwarcie Parku dla gości Hoteli Disneya. Goście suit otrzymują VIP Fastpass (obowiązujący bez ograniczeń na określone atrakcje).

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju (w tym dzieci). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny shuttle-bus pomiędzy hotelem i wejściem do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt