Disney's SEQUOIA LODGE ***

Kraj: Francja

Hotel: Disney's Sequoia Lodge

Kategoria: ***

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01004 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Liczba pokoi: Łącznie 1011 pokoi, w tym 350 Standard, 546 Montana, 101 Montana Lake View i 14 Suit.

Zalety: W stylu Rocky Mountain. Jak górski ośrodek wczasowy.

Położenie: W Marne La Vallee, na terenie Disneyland Paris. Położony bezpośrednio przy jeziorze - Lake Disney. Ok 15 minut pieszo do Parków Disneya lub kilka minut bezpłatnym autobusem.

Opis: Poczuj się jak w amerykańskim, górskim hotelu, ukrytym wśród lasów nad brzegiem jeziora, nie rezygnując przy tym z komfortu. To idealne miejsce dla wielbicieli natury. W 2011 r. hotel został całkowicie odremontowany i na nowo udekorowany. Restauracje - Hunter's Grill (bufet) i Beaver Creek Tavern (kuchnia międzynarodowa). W lobby przyjemny Redwood Bar. Do dyspozycji gości basen wewnętrzny i zewnętrzny, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, masaże i siłownia.

Wyżywienie: W cenie pobytu - kontynentalny bufet śniadaniowy.

Zakwaterowanie (pokoje): Pokoje w rustykalnym stylu, z 1 dużym podwójnym łóżkiem, a przy zakwaterowaniu min. 3 osób - z 2 podwójnymi łóżkami francuskimi. Łazienka, telefon, TV-sat z radiem.

Pokój typ 1: Pokoje standardowe = dla 1-4 osób, ok. 27 m kw., znajdują się się w bocznych skrzydłach hotelu. W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG).

Pokój typ 2: Pokoje Montana = jak Standard, ale w budynku głównym, dla 1-4 osób, stanowią oazę spokoju. W pakiecie klasycznym (VM G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Dostępne są również pokoje Montana z widokiem na jezioro - Lake Disney (VL G).

Pokój typ 3: Honeymoon Suite (ok. 55 m kw.) = dla 2 os., 1 duże pomieszczenie, składa się z części sypialnej z łóżkiem King-Size i części dziennej z z wygodnym kącikiem wypoczynkowym. Z widokiem na ogród lub na jezioro. W pakiecie klasycznym (WI1G). Na zapytanie możliwość połączenia drzwiami z dodatkowym pokojem Montana z widokiem na jezioro. Goście suit otrzymują VIP-Fastpass, który umożliwia szybszy dostęp do wybranych atrakcji obu Parków Disneya, bez konieczności stania w kolejce.

Sport, rozrywka, wellness: Basen zewnętrzny i wewnętrzny (prosimy pytać o terminy wyłączeń techn.) ze zjeżdżalnią i jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, siłownia. Masaże (za opłatą). W określonych terminach spotkania i zdjęcia z bohaterami bajek Disneya.

Zakupy: Serwis zakupowy - uciążliwe noszenie toreb z zakupami należy w Disneyland Paris do przeszłości. Goście Hoteli Disneya mogą zlecić przekazanie zakupów ze sklepów na terenie Parku bezpośrednio do swojego hotelu.

Dla dzieci: Menu dla dzieci i wysokie krzesełka w restauracji. Little Prairie - Kącik zabaw w lobby. Kit Carson's Arcade Game Room - salon gier video (za opłatą). Zewnętrzny plac zabaw. Bezpłatne łóżeczka dla niemowląt (na zapytanie, w miarę dostępności).

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe. Dodatkowe Godziny Magii - w określonych terminach dłuższe otwarcie Parku dla gości Hoteli Disneya. Goście Suit otrzymują VIP Fastpass (obowiązujący bez ograniczeń na określone atrakcje).

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju (w tym dzieci). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny shuttle-bus pomiędzy hotelem i wejściem do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt