Disney's Hotel CHEYENNE

Kraj: Francja

Hotel: Disney's Hotel Cheyenne

Kategoria: **

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01005 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Liczba pokoi: Łącznie 1000, w tym 552 Standard, 14 Standard przystosowanych dla os. niepełnosprawnych, 306 Buffalo, 7 Buffalo przystosowanych dla os. niepełnosprawnych, 121 Rio Grande.

Zalety: Jak na Dzikim Zachodzie!

Położenie: W Marne La Vallee, na terenie Disneyland Paris. Ok. 20 minut pieszo do Parków Disneya lub ok. 10 min. bezpłatnym autobusem.

Opis: Rodzinny hotel w westernowym stylu, jak kompletne miasteczko z Dzikiego Zachodu z prawdziwym saloonem! Bar z muzyką country - Red Garter Saloon i restauracja Chuck Wagon Cafe (Wildwest bufet). Plac zabaw z indiańskimi wigwamami, kącik zabaw dla dzieci, przejażdżki kucykiem.

Wyżywienie: W cenie pobytu - kontynentalny bufet śniadaniowy.

Zakwaterowanie (pokoje): Westernowe pokoje z podkową nad wejściem i lampą w kształcie kowbojskiego buta. Łazienka, telefon, TV-sat z radiem i kanałem Disneya, wentylator sufitowy. 1 francuskie łóżko podwójne i 1 łóżko piętrowe (dla os. do 80 kg, górna część dla dzieci powyżej 6 lat).

Pokój typ 1: Pokój Standard = dla 1-4 osób (w tym dzieci), ok. 21 m kw. W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG).

Pokój typ 2: Pokój Rio Grande = jak Standard, położone przy rzeczce Rio Grande, bliżej drogi prowadzącej do Parków Disneya. W pakiecie klasycznym (RI G).

Pokój typ 3: Pokój Buffalo = jak Standard, położone bliżej recepcji i restauracji hotelowej. W pakiecie klasycznym (BU G).

Sport, rozrywka, wellness: W określonych terminach spotkania i zdjęcia z bohaterami bajek Disneya.

Zakupy: Serwis zakupowy - uciążliwe noszenie toreb z zakupami należy w Disneyland Paris do przeszłości. Goście Hoteli Disneya mogą zlecić przekazanie zakupów ze sklepów na terenie Parku bezpośrednio do swojego hotelu.

Dla dzieci: Menu dziecięce, kącik zabaw Little Sheriff's Corner z programem w określone dni, plac zabaw Fort Apache, jazda na kucykach (za opłatą, w określonych terminach). Pokój gier video Nevada Game Arcade (za opłatą). Bezpłatne łóżeczka dla niemowląt (na zapytanie, w miarę dostępności).

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe. Dodatkowe Godziny Magii - w określonych terminach dłuższe otwarcie Parku dla gości Hoteli Disneya.

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju (w tym dzieci). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny shuttle-bus pomiędzy hotelem i wejściem do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt