Disney's Hotel SANTA FE

Kraj: Francja

Hotel: Disney's Hotel Santa Fe

Kategoria: **

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01006 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Liczba pokoi: Łącznie 1000 pokoi, w tym 736 Standard, 21 Standard przystosowanych dla os. niepełnosprawnych, 132 Rio Grande i 111 Eldorado.

Zalety: W stylu meksykańskiego pueblo, z dekoracjami z filmu Cars.

Położenie: W Marne La Vallee, na terenie Disneyland Paris. Ok. 20 minut pieszo do Parków Disneya lub ok. 10 min. bezpłatnym autobusem.

Opis: Rodzinny, ekonomiczny hotel w kolorowych, meksykańskich barwach i w stylu amerykańskiego południa, o krok od legendarnej Route 66. Restauracja La Cantina z atmosferą jak na targu w Santa Fe (międzynarodowy bufet i dania tex-mex). Bar Rio Grande z okazjonalnym programem rozrywkowym na żywo, sklep Disneya, sejf w recepcji, parking, kącik zabaw dla dzieci.

Wyżywienie: W cenie pobytu - kontynentalny bufet śniadaniowy.

Zakwaterowanie (pokoje): Pokoje z atmosferą i kolorowymi elementami z Nowego Meksyku. Z dwoma francuskimi, podwójnymi łóżkami i wentylatorem sufitowym. Łazienka, telefon, TV-sat z kanałem Disneya.

Pokój typ 1: Pokój Standard = dla 1-4 osób (w tym dzieci), ok. 21 m kw. W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG).

Pokój typ 2: Pokój Rio Grande = jak Standard, położone przy rzeczce Rio Grande, bliżej drogi prowadzącej do Parków Disneya. W pakiecie klasycznym (RI G).

Pokój typ 3: Pokój Eldorado = jak Standard, położone bliżej recepcji i restauracji hotelowej. W pakiecie klasycznym (ED G).

Pokój typ 4: Pokój rodzinny = dla maks. 6 osób, składający się z 2 pokoi połączonych drzwiami. W pakiecie klasycznym (FA G).

Sport, rozrywka, wellness: W określonych terminach spotkania i zdjęcia z bohaterami bajek Disneya.

Zakupy: Serwis zakupowy - uciążliwe noszenie toreb z zakupami należy w Disneyland Paris do przeszłości. Goście Hoteli Disneya mogą zlecić przekazanie zakupów ze sklepów na terenie Parku bezpośrednio do swojego hotelu.

Dla dzieci: Menu dla dzieci, kącik zabaw z programem w określone dni, plac zabaw Totem Circle w wiosce indiańskiej, pokój gier video Pow Wow Games Arcade (za opłatą). Bezpłatne łóżeczka dla niemowląt (na zapytanie, w miarę dostępności).

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe. Dodatkowe Godziny Magii - w określonych terminach dłuższe otwarcie Parku dla gości Hoteli Disneya.

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju (w tym dzieci). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny shuttle-bus pomiędzy hotelem i wejściem do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt