Disney's DAVY CROCKETT RANCH **

Kraj: Francja

Hotel: Disney's Davy Crockett Ranch

Kategoria: **

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01007 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Zalety: Skąpana w zieleni wioska traperska.

Położenie: Niedaleko Disneyland Paris, Przy zjeździe nr 13 (Provins/Serris) z autostrady A4. W otoczeniu natury, w odległości ok. 15 min. jazdy do Parków Disneya (brak zorganizowanych transferów).

Opis: Położona w otoczeniu lasu wakacyjna osada w stylu traperskiej wioski. Składa się z wolnostojących, drewnianych domków (bungalowów). Idealna oferta dla zmotoryzowanych gości i rodzin preferujących urlop na łonie natury. Restauracja Crockett's Tavern (bufet, wymagana rezerwacja). Bar Crockett's Saloon, okazjonalnie z muzyką contry lub karaoke. Tropikalny basen zewnętrzny i wewnętrzny, z jacuzzi, zjeżdżalnią i dziką rzeką. Mini-zoo (gospodarstwo wiejskie). Zewnętrzny plac zabaw. Za opłatą - jazda na kucykach, salon gier video, wypożyczalnia rowerów. Sklep z pamiątkami Disneya oraz z akcesoriami i artykułami spożywczymi do wypełnienia lodówki lub na grilla. Bezpłatny parking dla samochodu przed bungalowem. Kryte korty tenisowe i ścieżka fitness. Park linowy w lesie (za opłatą).

Wyżywienie: Bez wyżywienia. Istnieje możliwość wykupienia pakietów żywieniowych, dwa (H) lub trzy (V) posiłki dziennie (kod rez. ZUB, DIS01007 DP, opcje Standard=XHP1, Plus=XHP2, Premium=XHP3 / przy 3 posiłkach zamiast H, w kodzie V) obejmujących śniadanie i kolejny posiłek (w formie bonu do wykorzystania w większości restauracji w Disneyland Paris).

Zakwaterowanie (pokoje): Drewniane, całoroczne bungalowy, dla maks. 6 osób, cicho położone wśród zieleni. Łazienka, TV z kanałem Disneya. Do dyspozycji - kącik kuchenny z wyposażeniem, łóżka z pościelą, ręczniki. Przed bungalowem znajduje się grill na węgiel drzewny i stół piknikowy. Na życzenie bezpłatne sprzątanie.

Pokój typ 1: Bungalow z 2 sypialniami (Typ B) = Pokój dzienny z kanapą dla 2 osób, sypialnia z podwójnym łóżkiem francuskim i sypialnia z łóżkiem piętrowym (dla osób do 80 kg, górna część dla dzieci powyżej 6 lat). W pakiecie klasycznym (BS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody B1XG, B2XG).

Pokój typ 2: Bungalow Premium z 2 sypialniami (Typ C) = większe niż Typ B, z drewnianym tarasem na zewnątrz. Klimatyzacja. Salon z kompletem wypoczynkowym. Sypialnia z podwójnym, francuskim łóżkiem i łazienką, sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami i łóżkiem rozkładanym dla 2 osób, Dodatkowy prysznic i oddzielne WC. W pakiecie klasycznym (CS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody C1XG, C2XG).

Pokój typ 3: Bungalow Premium-Plus (Typ D) = rezerwacja na zapytanie. Jak Bungalowy Premium (Typ C), ale położone w centrum ośrodka, z bezpłatnym WLAN, ekspresem do kawy i herbaty i z pakietem powitalnym - kawa, herbata, butelka wody mineralnej i bezpłatny zestaw do sprzątania. W pakiecie klasycznym (OS G) z kartami wstępu do Parków Disneya.

Sport, rozrywka, wellness: Basen (prosimy pytać o terminy wyłączeń techn.) z dziką rzeką, zjeżdżalnią i jacuzzi, kryte korty tenisowe, ścieżka fitness. Za opłatą - park linowy, zajęcia sportowe (np. strzelanie z łuku), przejażdżki na kucykach, rowery. W określonych terminach spotkania i zdjęcia z bohaterami bajek Disneya.

Zakupy: Brak serwisu zakupowego z dostarczeniem zakupów do hotelu (w odróżnieniu od innych Hoteli Disneya).

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya. Podatek dla odwiedzających, bezpłatne miejsce parkingowe przy bungalowach i wejściu do Parków Disneya. Dodatkowe Godziny Magii - w określonych terminach dłuższe otwarcie Parku dla gości Hoteli Disneya.

Dertour extra: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji. W ośrodku brak przechowalni bagażowej.

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym bungalowie z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 6 osób w bungalowie (w tym dzieci). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Brak. Ośrodek przeznaczony dla gości zmotoryzowanych.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour. Przykładowe promocje - np. w długie weekendy (kody BWE / CWE / OWE), lub w środku tygodnia (kody BMW / CMW / OMW) lub przy wcześniejszej rezerwacji (BS9 / CS9 / OS9) i inne.

Zarezerwuj pobyt