Hotel L'Elysee Val D'Europe

Kraj: Francja

Hotel: Hotel L'Elysee Val D'Europe

Kategoria: ***

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01040 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Zalety: Hotel stowarzyszony z Disneyland Paris. Paryski styl i szyk!

Położenie: W Serris / Val d'Europe, nowoczesnej dzielnicy usługowo-handlowej, położonej kilka kilometrów od Parków Disneya. Naprzeciwko znajduje się stacja kolejki RER Val d'Europe, skąd można dojechać pociągiem do Disneyland Paris (1 stacja do Marne La Vallee/Chessy) lub do Paryża (ok. 35 minut). Wiele razy dziennie bezpłatny autobus do Parków Disneya. Tuż obok liczne sklepy i lokale gastronomiczne oraz Akwarium Sea Life.

Opis: Hotel średniej klasy, z autentyczną paryską architekturą w stylu Grand Boulevard. Restauracja (serwującą także dania dla dzieci) z nowoczesną, francuską kuchnią. Taras wypoczynkowy. Parking.

Wyżywienie: Kontynentalny bufet śniadaniowy.

Zakwaterowanie (pokoje): Pokoje z łazienką i WC, suszarką do włosów, klimatyzacją, TV-sat, telefonem, minibarem, sejfem (za opłatą) i łączem internetowym (za opłatą).

Pokój typ 1: Pokój Standard = dla 2 os. z podwójnym łóżkiem. Przy zakwaterowaniu dla maks. 4 osób z dodatkowym łóżkiem 2-osobowym. W pakiecie klasycznym (FA G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody F1XG, F2XG).

Pokój typ 2: Pokój rodzinny, składający się z dwóch pokoi standardowych, połączonych drzwiami, dla maks. 6 osób. W pakiecie klasycznym (FA G) z kartami wstępu do Parków Disneya.

Dla dzieci: Kącik zabaw w lobby, gry video (za opłatą), łóżeczka dziecięce (bez opłaty, na zapytanie).

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya, zgodnie z zarezerwowanym pakietem. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe przy hotelu i Parkach Disneya.

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju (6 os. w pokoju rodzinnym), w tym dzieci. Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny autobus z/do Parków Disneya. Alternatywnie co ok. 15 minut kolejka RER (linia S) bezpośrednio do dworca kolejowego Marne La Vallee/Chessy przy wejściu do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt