Adagio City Aparthotel Val D'Europe

Kraj: Francja

Hotel: Adagio City Aparthotel Val D'Europe

Kategoria: **

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01054 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Zalety: Hotel stowarzyszony z Disneyland Paris. W apartamentach poczujesz się jak w domu!

Położenie: W Serris / Val d'Europe, położony w pobliżu dużego centrum handlowo-usługowego z supermarketem, markowym centrum wyprzedaży La Valee Outlet Village i Akwarium Sea Life. Ok. 6 km od Parków Disneya. Wiele razy w ciągu dnia bezpłatny autobus do Parków Disneya. Alternatywnie (za opłatą) kolejka RER, co ok. 15 minut ze stacji Val d'Europe, 1 stacja od Parków Disneya (stacja Marne La Vallee).

Opis: Komfortowy apartamentowiec w stylu miejskiej rezydencji z dwoma dziedzińcami. Pralnia (ok. EUR 9/pranie i suszenie), jadalnia (śniadania) w lobby, przechowalnia bagażu (za kaucją) i WLAN (za opłatą). Możliwość rezerwacji bezpłatnego pakietu dla niemowlęcia (kod zakwat. KIMO) z łóżeczkiem dziecięcym i wysokim krzesełkiem.

Wyżywienie: Kontynentalne śniadanie w cenie.

Zakwaterowanie (pokoje): Wszystkie apartamenty z niszą kuchenną (z naczyniami, kuchnią elektryczną, lodówką, kuchenką mikrofalową, zmywarką, ekspresem do kawy), łazienką z wanną i oddzielnym WC, radiem, łączem internetowym (za opłatą), sejfem (za opłatą). Niektóre apartamenty w stylu maisonette oraz niektóre z balkonem. Przy przyjeździe powleczona pościel. Dostępne są ręczniki.

Pokój typ 1: 2-pokojowy apartament dla 1-5 osób (ok. 29-40 m kw.). Sypialnia z 1 podwójnym łóżkiem i oddzielny salon z sofami. W pakiecie klasycznym (AX5G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody A1XG, A2XG).

Pokój typ 2: 2 lub 3-pokojowy apartament dla maks. 7 osób (ok. 40-53 m kw.). Sypialnia z 1 podwójnym łóżkiem, nisza z łóżkiem piętrowym i oddzielny salon z sofami. W pakiecie klasycznym (AX7G).

Sport, rozrywka, wellness: Odkryty basen czynny w sezonie.

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya, zgodnie z zarezerwowanym pakietem. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe przy Parkach Disneya.

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie dla Państwa przygotowany od godziny 15.00. Prosimy o wymeldowanie do godziny 11.00. Możliwe wcześniejsze zameldowanie oraz wymeldowanie i korzystanie z atrakcji Parku. Bagaże można zostawić w recepcji.hotelowej.

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 5 lub 7 os. w apartamencie, w tym dzieci. Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Pies: Na zapytanie (po potwierdzeniu) możliwe 1 zwierzę domowe (ok. EUR 7/dzień). Prosimy pamiętać, że wprowadzanie zwierząt do Parków Disneya nie jest dozwolone - nie dotyczy psów-przewodników).

Garaż: Możliwość bezpłatnego parkowania na ulicy lub za opłatą w hotelowym garażu (ok. EUR 10/dzień).

Transfery: Bezpłatny autobus z/do Parków Disneya.

Do zapłaty na miejscu: Sprzątanie końcowe za opłatą (cennik w recepcji).

Zarezerwuj pobyt