Kyriad Hotel

Kraj: Francja

Hotel: Kyriad Hotel

Kategoria: ***

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01055 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Zalety: Hotel stowarzyszony z Disneyland Paris. Jak na francuskiej wsi!

Położenie: W Magny Le Hongre, na brzegu małego jeziora. Ok. 3 minuty bezpłatnym autobusem od Parków Disneya i Disney Village (kursy co ok. 10-15 min).

Opis: Rodzinny hotel urządzony w stylu francuskiego gospodarstwa z regionu Brie, nieco na uboczu, z pięknym widokiem na okolicę, las i jezioro. Hotelu posiada ogród z leżakami, przyjemną restaurację Le Marche Gourmand (serwująca także dania dla dzieci) i panoramiczny bar. Hotel zapewnia relaks i wypoczynek po emocjonującym dniu spędzonym w parku rozrywki. Bezpłatny parking. Na zapytanie łóżeczka dziecięce, wysokie krzesełka, wózki-parasolki (częściowo za opłatą/kaucją).

Wyżywienie: Śniadania w cenie.

Zakwaterowanie (pokoje): Ładnie urządzone, dla 1-4 os., z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi i łóżkiem piętrowym (dla osób do 70 kg, górna część dla dzieci powyżej 6 lat). Łazienka, suszarka do włosów, telefon, TV-sat, klimatyzacja, łącze internetowe (za opłatą), ekspres do kawy/herbaty, sejf. W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG).

Dla dzieci: Kryty plac zabaw, pokój gier video i karuzela (za opłatą). W wybrane dni przedstawienia i program rozrywkowy.

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya, zgodnie z zarezerwowanym pakietem. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe przy hotelu i Parkach Disneya.

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju, w tym dzieci. Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny autobus z/do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt