Thomas Cook's Explorers Hotel

Kraj: Francja

Hotel: Thomas Cook's Explorers Hotel

Kategoria: ***

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01056 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Zalety: Hotel stowarzyszony z Disneyland Paris. Dla podróżników i odkrywców!

Położenie: W Magny Le Hongre, położony nad brzegiem jeziora Disney Lake, kilka minut jazdy bezpłatnym autobusem do Parku Disneyland (kursy co ok. 15 minut).

Opis: Tu powita Państwa znany odkrywca i podróżnik Sir Archibald de Bacle i zabierze w podróż w czasie dookoła świata, gdzie oceany opanowali piraci i syreny. A na pirackim statku oczekują skarby i niespodzianki. Rodzinny hotel dla niepalących, 3 restauracje (do wyboru bufet, a la carte i pizzeria) i 2 bary. Na terenie hotelu znajduje się zadaszony, 2-piętrowy plac zabaw w tropikalnym stylu oraz 12-metrowy statek-galeon z widokiem na kryty basen. Butik z pamiątkami Disneya.

Wyżywienie: Śniadania w cenie.

Zakwaterowanie (pokoje): Prosto i funkcjonalnie wyposażone pokoje, z łazienką i oddzielnym WC, tel., suszarką, wentylatorem sufitowym, TV-sat, sejfem oraz ekspresem do kawy/herbaty. Łóżeczka dziecięce na zapytanie (bezpłatnie).

Pokój typ 1: Pokój Standard = dla 1-4 osób, z 1 łóżkiem podwójnym i 2 łóżkami pojedynczymi. W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG).

Pokój typ 2: Pokój rodzinny = dla 5-6 osób, jak Standard, ale z dodatkową niszą z łóżkiem piętrowym dla 2 dzieci. W pakiecie klasycznym (FA G).

Sport, rozrywka, wellness: Tropikalne kąpielisko z krytym basenem (prosimy pytać o terminy konserwacji/wyłączeń) z 2 zjeżdżalniami, w tym 1 zjeżdżalnia o długości 50 m.

Dla dzieci: Brodziki i miejsca zabaw w basenie, zadaszony, dwupiętrowy plac zabaw dla dzieci w tropikalnym stylu. 12-metrowy galeon, mini-siłownia dla dzieci, pokój gier video (za opłatą).

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya, zgodnie z zarezerwowanym pakietem. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe przy hotelu i Parkach Disneya.

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju, w tym dzieci (w Royal Suite 5+2 os.). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny autobus z/do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt