Vienna International Magic Circus Hotel

Kraj: Francja

Hotel: Vienna International Magic Circus Hotel

Kategoria: ****

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01057 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Zalety: Hotel stowarzyszony z Disneyland Paris. Z cyrkową atmosferą!

Położenie: W Magny Le Hongre, położony nad jeziorem, w otoczeniu natury, tylko kilka minut jazdy bezpłatnym autobusem od Parków Disneya (ok. 3 km) i Disney Village.

Opis: Hotel z atmosferą cyrkowego przedstawienia, którego wnętrza zdobią zdjęcia clownów, żonglerów i akrobatów. Idealny dla rodzin z dziećmi. Restauracja L'Etoile serwuje dania w postaci bufetu (także specjalne menu dla dzieci), niektóre stoliki w kształcie cyrkowego pierścienia. Podgrzewany, kryty basen z brodzikiem dla dzieci (bez opieki), siłownia oraz strefa wellness-Spa z masażami i zabiegami kosmetycznymi (za opłatą).

Wyżywienie: Śniadania w formie obfitego bufetu w cenie.

Zakwaterowanie (pokoje): Przestronne i komfortowe. Łazienka z suszarką do włosów, telefon, TV-sat, klimatyzacja, łącze internetowe (za opłatą), ekspres kawy/herbaty, sejf.

Pokój typ 1: Pokój 2-osobowy = dla maks. 2 os. z 1 podwójnym łóżkiem, w pakiecie klasycznym (DS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody D1XG, D2XG).

Pokój typ 2: Pokój Standard = z podwójnym łóżkiem oraz łóżkiem piętrowym (dla osób do 70 kg, górna część dla dzieci powyżej 6 lat), schowanym za cyrkową kurtyną, dzięki czemu pokój stwarza wrażenie optycznie oddzielonego. W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG).

Pokój typ 3: Pokój rodzinny = dla maks. 6 osób, w pakiecie klasycznym (FA G).

Dla dzieci: Kącik i plac zabaw dla dzieci. Pokój gier video i karuzela (za opłatą), brodzik.

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya, zgodnie z zarezerwowanym pakietem. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe przy hotelu i Parkach Disneya.

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju, w tym dzieci (w pokojach rodzinnych 6 os.). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny autobus z/do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt