Radisson Blu Hotel

Kraj: Francja

Hotel: Radisson Blu Hotel

Kategoria: ****

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01058 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Zalety: Hotel stowarzyszony z Disneyland Paris. Idealny dla graczy w golfa.

Położenie: W Magny Le Hongre, położony w otoczeniu zieleni, bezpośrednio przy 26-dołkowym polu golfowym Disneyland Golf, ok. 5 minut jazdy bezpłatnym autobusem od wejścia do Parków Disneya lub do centrum handlowego Val d'Europe. Autobusy do Parków Disneya kursują co ok. 20-30 minut.

Opis: Otwarty w 2005 r., nowoczesny i bardzo elegancki hotel z modnym wzornictwem, położony przy polu golfowym Disney Golf, z bezpośrednim dostępem na pole. Wykwintna restauracja Pamplemousse (w japońskim stylu Zen) oraz bar Chardon w lobby, serwujący odświeżające koktajle. Do dyspozycji pozostaje także dobrze wyposażona część relaksacyjna z barwnie podświetlanym basenem w Spa, siłownią, łaźnią parową, sauną, masażami (za opłatą) oraz programem relaksacyjnym. Dla dzieci kącik zabaw. Bezpłatny parking. W letnie dni można podziwiać widoki z hotelowego tarasu lub uczestniczyć w Grill Party.

Wyżywienie: Śniadania w formie obfitego bufetu w cenie.

Zakwaterowanie (pokoje): Nowoczesne i komfortowo wyposażone. Łazienka z wanną i WC, suszarka do włosów, indywidualnie sterowana klimatyzacja, TV-sat, tel., ekspres do kawy/herbaty, łącze internetowe i faxowe (za opłatą), mała lodówka (uzupełnienie za opłatą), sejf.

Pokój typ 1: Pokój 2-osobowy = dla maks. 2 os. z 1 podwójnym łóżkiem, lub 2 łóżkami pojedynczymi, w pakiecie klasycznym (DS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody D1XG, D2XG).

Pokój typ 2: Standard = ok. 30 m kw., dla maks. 4 osób (maks. 3 os. dorosłe lub 2 os. dorosłe i 2 dzieci do 11 lat) z 1 podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymi i z rozkładaną sofą. W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG).

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya, zgodnie z zarezerwowanym pakietem. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe przy hotelu i Parkach Disneya.

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju, w tym dzieci. Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny autobus z/do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt