Vienna International Dream Castle Hotel

Kraj: Francja

Hotel: Vienna International Dream Castle Hotel

Kategoria: ****

Miejscowość: Disneyland Paris

Region: Paryż

Organizator: DERTOUR

Kod: DIS01099 DP

Katalog: Dertour Disneyland Paris

Zalety: Hotel stowarzyszony z Disneyland Paris. Zamkowy styl i królewski serwis!

Położenie: W Magny La Hongre, położony nad jeziorem, w otoczeniu natury, tylko kilka minut jazdy bezpłatnym autobusem od Parków Disneya (ok. 3 km) i Disney Village.

Opis: Hotel w stylu 17-wiecznego zamku, gdzie spotkacie Państwo szlachciców i odważnych rycerzy, a przy odrobinie szczęścia także księżniczkę i księcia! Czeka tu na Państwa prawdziwie królewskie przyjęcie i fantastyczna rozrywka dla całej rodziny! Widoki na jezioro i francuskie ogrody.

Wyżywienie: Śniadania w formie obfitego bufetu w cenie.

Zakwaterowanie (pokoje): Komfortowe pokoje wyposażone w łazienkę, telefon, TV-sat, radio, dostęp do Internetu (za opłatą), lodówkę (napoje płatne), sejf, suszarkę i indywidualnie sterowaną klimatyzację. Część pokoi z widokiem na ogród lub jezioro (za opłatą).

Pokój typ 1: Pokój 2 osobowy z 1 podwójnym łóżkiem dla max. 2 osób, w pakiecie klasycznym (DS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody D1XG, D2XG).

Pokój typ 2: Pokój Standard = dla maks. 4 osób z 1 podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami i 1 łóżkiem piętrowym (dla osób do 80 kg, a górna część dla dzieci powyżej 6 lat). W pakiecie klasycznym (VS G) z kartami wstępu do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji pakietów specjalnych (kody V1XG, V2XG).

Pokój typ 3: Royal Suite = dla maks. 5 osób dorosłych i 2 dzieci. W pakiecie klasycznym (WI G).

Sport, rozrywka, wellness: Prosimy pozwolić sobie na luksus i skorzystać z bogatej oferty magicznych koktajli w Lobbybar Excalibur. Do dyspozycji gości także siłownia o wdzięcznej nazwie Torture Chamber oraz Strefa Spa - basen wewnętrzny (prosimy pytać o terminy konserwacji), jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, siłownia. Masaże i zabiegi kosmetyczne (za opłatą).

Dla dzieci: Dla Państwa małych Książąt i Księżniczek specjalne menu, zewnętrzny plac zabaw i kącik zabaw Joker w lobby. Pokój gier video i karuzela za opłatą. Kryty basen ze Smoczą Laguną, podgrzewany i przystosowany dla dzieci.

Więcej w cenie: Noclegi ze śniadaniami i biletami wstępu do obu Parków Disneya, zgodnie z zarezerwowanym pakietem. Podatek dla odwiedzających, miejsce parkingowe.

Warto wiedzieć: Do wyboru 1 z 3 pakietów z biletami wstępu do Parków Disneya. Pakiet Klasyczny = ilość dni wstępu jest o 1 większa niż ilość noclegów, co zapewnia zabawę przez cały okres pobytu (np. 2 noclegi i 3 dni wstępu). Pakiety Specjalne (w pokojach Standard) umożliwiają np. wycieczki po okolicy. Pozostając w hotelu nie korzysta się przez 1 lub 2 dni ze wstępu do Parków Disneya. Kod 1X = tyle samo noclegów co dni wstępu (np. 2 noclegi i 2 dni wstępu). Pakiet 2X = to o 1 dzień wstępu mniej niż ilość noclegów (np. 3 noclegi i 2 dni wstępu). Przy Pakietach Specjalnych bilety wstępu nie muszą być wykorzystane w dni następujące po sobie.

Przyjazd/odjazd: W dzień przyjazdu pokój będzie udostępniony od godziny 15.00. W dzień odjazdu pokój należy opuścić do godziny 11.00. Istnieje możliwość wcześniejszego odebrania kart wstępu i korzystania z atrakcji oraz pozostawienia bagażu w przechowalni (w recepcji hotelowej).

Zniżki na dostawce: Możliwość zakwaterowania dzieci do 11 lat w jednym pokoju z min. 1 os. dorosłą. Maksymalne obłożenie - 4 osoby w pokoju, w tym dzieci (w Royal Suite 5+2 os.). Aktualne zniżki dla dzieci w systemie rezerwacyjnym.

Transfery: Bezpłatny autobus z/do Parków Disneya.

Promocje: Aktualne promocje (np. zniżki, darmowe pobyty dla dzieci) dostępne są w systemie rezerwacyjnym - informacja w Centrum Serwisowym Dertour i u autoryzowanych agentów Dertour.

Zarezerwuj pobyt