Hotele

Zapraszamy na rodzinne wakacje do Francji. A jak wiadomo, podstawą udanego wypoczynku jest dobre i wygodne zakwaterowanie... Dlatego wybraliśmy dla Państwa wyłącznie sprawdzone adresy, w specjalnie wynegocjowanych cenach!

Hotele Disneya

Disney Hotels® zostały zaprojektowane z myślą o rodzinach. Posiadają tematyczne, kolorowe wyposażenie i przestronne pokoje rodzinne. Do dyspozycji gości pozostają duże restauracje, miejsca do zabawy, a w wybranych hotelach rodzinne baseny. Podczas pobytu w Hotelach Disneya mają Państwo pewność bezkompromisowej jakości i obsługi na najwyższym poziomie. 

Zalety Hoteli Disneya i podstawowe różnice

 • Położone w samym sercu Magii.
 • Bliskie sąsiedztwo Parków Disneya.
 • Bezpłatne autobusy do Parków Disneya (z wyjątkiem Disney’s Davy Crockett Ranch) oraz Disneyland Hotel (położonego przy samym wejściu do Parku)
 • Wszystkie hotele są zaprojektowane tematycznie 
 • W określonych godzinach można spotkać Postacie z Bajek Disneya – wspólne zdjęcie będzie doskonałą pamiątką!
 • Disney Hotel FASTPASS ® (tylko dla Disneyland Hotel) I VIP FASTPASS® dla Gości Suit tylko w Disneyland Hotel (i dla Castle Club), Disney Hotel New York ®, Disney Sequoia Lodge ® i Disney Hotel Newport Bay Club ®. Jest to usługa, która umożliwia szybszy dostęp do najbardziej popularnych atrakcji. 
 • W Disneyland Hotel: codziennie śniadanie z Postaciami z Bajek Disneya.
 • Bezpłatny parking przy wejściu do Parków Disneya (oprócz Disneyland Hotel, który położony jest przy samym wejściu do Parku) 
 • Darmowy serwis dostarczania zakupów - nie trzeba nosić zakupów przy sobie! Dzięki tej usłudze można zostawić  zakupy w sklepie, przed godz. 16.00 i zostaną one dostarczone bezpośrednio do hotelu. Szczegóły są dostępne we wszystkich sklepach Disneya.

W Hotelach Disneya:

 • po przyjeździe dzieci otrzymują imienny identyfikator;
 • łóżeczka niemowlęce są bezpłatne (ilość ograniczona) – prosimy zgłaszać przy rezerwacji;

Disneyland komfortowo

Dla Gości mających wyjątkowe wymagania proponujemy zakwaterowanie w hotelach Disneya w pokojach o podwyższonym standardzie lub w luksusowych suitach.

Dowiedz się więcej

Hotele Stowarzyszone

Polecamy również pobyty w tzw. Hotelach Stowarzyszonych (Associated Hotels). Mogą Państwo wybrać taki, który najlepiej pasuje do Państwa gustu i budżetu. Wszystkie Hotele Stowarzyszone znajdują się w odległości kilku minut jazdy od Disneylandu bezpłatnym autobusem.

Hotele w Paryżu

Oferujemy szeroką gamę hoteli miejskich w różnych częściach Paryża: od najsłynniejszych jak legendarny Ritz, aż do ekonomicznych, na każdą kieszeń.
Niniejszym prezentujemy tylko najpopularniejsze, ale nasza oferta jest dużo obszerniejsza. Prosimy pytać nas o inne hotele, zarówno w Paryżu, jak i w innych rejonach Francji, gdyby chcieli Państwo przedłużyć swój pobyt w tym kraju. Oferujemy także wille, apartamenty, campingi, a nawet pokoje w wiejskich rezydencjach i zamkach!

Hotele - warto wiedzieć

Zameldowanie w hotelu (check-in): doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00. Wtedy otrzymają Państwo klucze do swojego pokoju. Jeśli przyjadą Państwo wcześniej – można zdeponować bagaż w bezpłatnej przechowalni w hotelu (oprócz Disney’s Davy Crockett Ranch®).

Wymeldowanie z hotelu (check-out): pokoje należy opuścić w dniu odjazdu do godziny 11.00. Aby skorzystać z serwisu „Express Check-out” i uniknąć długiego czekania w kolejce, należy przy meldowaniu się podać w recepcji numer karty kredytowej. Po wymeldowaniu proponujemy zdeponowanie bagażu w przechowalni hotelowej i dalsze korzystanie z atrakcji Disneyland Paris®.

Jeśli przy zakwaterowaniu podadzą Państwo w recepcji numer karty kredytowej, mogą Państwo korzystać z telefonu i minibaru (o ile dostępne) w pokoju hotelowym, a także posługiwać się swoją kartą identyfikacyjną Disneya do bezgotówkowego opłacania rachunków we wszystkich butikach, restauracjach i barach na terenie Disneyland Paris® do wysokości jednorazowej transakcji nie przekraczającej 150 EUR (nie dotyczy wybranych punktów usługowych i gastronomicznych np. salonu fryzjerskiego w Disney’s Hotel New York®, Restauracji Planet Hollywood®, w McDonald’s®, w kompleksie kin, w biurze informacji turystycznej przy wejściu do Disneyland Village®, w kioskach z przekąskami i pamiątkami, podczas Buffalo Bill’s Wild West Dinner-Show oraz w Baby Care Center). Łączna należność za wszelkie wydatki miejscowe automatycznie obciąży rachunek Państwa karty kredytowej. Dzięki temu również wymeldowanie z hotelu przebiegać będzie dużo sprawniej i szybciej.

OPŁACA SIĘ BYĆ DZIECKIEM! w hotelach Disneya dzieci traktowane są specjalnie. Również pod względem finansowym. Maluchy do 3 lat nocują za darmo i nie płacą za wstęp do Disneylandu. Również dla dzieci od 3 do 11 lat gwarantujemy bardzo atrakcyjne zniżki i promocje!