Rezerwacja

Oferujemy oficjalne ceny Disneyland Paris®, a często specjalne promocje przygotowane na nasz rynek. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki on-line. Jeśli chcieliby Państwo zarezerwować dodatkowe atrakcje, dojazd, albo przedłużyć pobyt w Paryżu lub w innych rejonach Francji – prosimy o kontakt lub ...
Formularz kontaktowy

Przesłanie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie i przechowywanie podanych danych osobowych przez Dertour i jej partnerów w celu prawidłowej realizacji zamówienia i serwisu posprzedażnego. Jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na kontakt z Państwem na podany adres poczty elektronicznej. Uprzejmie informujemy, że przysługuje Państwu prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

Disneyland Resort Paris® czynny jest przez cały rok i na okrągło zaprasza do wspaniałej zabawy. Ceny naszych pakietów uzależnione są od sezonu oraz od dnia tygodnia, kiedy zamierzają Państwo rozpocząć pobyt. Najpopularniejsze, ale i najdroższe będą pobyty weekendowe (rozpoczęcie w piątek lub sobotę), a także terminy podczas letnich wakacji, Świąt Wielkanocnych, Helloween, Bożego Narodzenia i Sylwestra. Chętnie podpowiemy Państwu jak zaoszczędzić wydatki i zaproponujemy optymalny termin, uwzględniając specjalne zniżki i promocje.

Dzięki naszym pakietom z kartami wstępu:

  • Oszczędzają Państwo czas na dojazdy, gdyż nasze hotele położone są najbliżej PARKÓW DISNEYA 
  • Nie tracą Państwo czasu na stanie w długich kolejkach do kasy PARKU! Karty wstępu będą oczekiwać w recepcji hotelowej!

Rezerwacja – warto wiedzieć

Po podpisaniu umowy i dokonaniu wszystkich wpłat - tuż przed wyjazdem - otrzymają Państwo od nas (pocztą lub mailem) następujące dokumenty:

VOUCHERY na zarezerwowane świadczenia - dokument w jęz. niemieckim / angielskim, który zawiera kupony na poszczególne usługi. Kupony obejmują m.in:

  • nazwisko pierwszej osoby na rezerwacji, liczbę osób dorosłych i dzieci (uwaga: dzieci do 3 lat nie są wykazywane na voucherze, gdyż wstęp do parku i inne świadczenia w Disneylandzie są dla nich bezpłatne, mimo to dzieci takie należy zgłosić do rezerwacji)
    nazwę hotelu i zarezerwowanego pakietu
  • inne świadczenia (takie jak dodatkowe posiłki, transfery lotniskowe itp.)

Przy rezerwacji na ostatnią chwilę lub na życzenie otrzymają od nas Państwo równoważne vouchery mailowe. Przy zakwaterowaniu w hotelu (check-in) należy wypełnić formularz meldunkowy.

Vouchery należy przedłożyć w recepcji hotelowej. W zamian otrzymają Państwo:

  • kartę hotelową - jest to karta identyfikacyjna Disneyland Paris® - podczas pobytu należy ją zawsze mieć przy sobie. Za okazaniem karty mają Państwo wstęp: na basen lub do centrum fitness (o ile są dostępne w Państwa hotelu), darmowy wjazd na parking przy hotelu lub na terenie Disneyland Paris® oraz wstęp do dyskoteki (dla Gości >18 lat) w Disney Village®
  • karty wstępu do Parków Disneya (Disneyland Park® i Walt Disney Studios Park®) - są ważne wraz z kartą hotelową i na ich podstawie można wchodzić do parków rozrywki dowolną ilość razy w ciągu dnia.
  • talony na zarezerwowane dodatkowe świadczenia (talony żywieniowe, karty wstępu na wieczorne show itp.)
  • plany Parków Disneya (Disneyland Park® i Walt Disney Studios Park®) oraz aktualny program wszystkich imprez. Program zawiera cenne informacje o godzinach parad i przedstawień. Część przedstawień odbywa się w określonych godzinach w różnych wersjach językowych. Przedstawienia są bezpłatne, lecz może być wymagane wcześniejsze pobranie biletu (ilość miejsc w amfiteatrach jest ograniczona). Wieczorne pokazy sztucznych ogni odbywają się najczęściej wtedy, gdy park czynny jest do godz. 22.00 - zazwyczaj w miesiącach wakacyjnych oraz w niektóre weekendy i święta.

UWAGA: prosimy zaraz po przyjeździe ustalić godziny śniadań (i ewentualnie dodatkowych posiłków) i zarezerwować stolik w restauracji hotelowej. Zaoszczędzi to Państwu wiele cennego czasu! 

ELEKTRONICZNE BILETY LOTNICZE (o ile były zamawiane) – wydruk zawierający trasę przelotu, nazwisko pasażera, nr rezerwacji linii lotniczej i nr biletu (E-Ticket-Number). Numer biletu może być przydatny przy odprawie elektronicznej w automatach na lotnisku.

CERTYFIKAT UBEZPIECZENIA (o ile było zamawiane) – zawiera nr polisy i numer telefonu alarmowego, na który należy zadzwonić w przypadku powstania szkody

DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI  Prosimy pamiętać, że na terenie Unii Europejskiej, w Strefie Schengen zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci są zobowiązane do posiadania dowodu osobistego lub paszportu.